A.BLIKLE

Zapraszamy

Warszawa

Cukiernia Kawiarnia Nowy Świat

ul.Nowy Świat 33
kom. 669 609 706 / 603 091 309
e-mail: cukiernia.nowyswiat@blikle.pl
e-mail: kawiarnia.nowyswiat@blikle.pl
pon. – ndz. 9.00-22.00

C.H. Arkadia

Al. Jana Pawła II 82
kom. 669 609 705
e-mail: cukiernia.arkadia@blikle.pl
pon. – sob. 9.00-22.00
niedz. 10:00-21:00

Plac Wilsona

ul. Krasińskiego 10
(przy stacji metro Plac Wilsona)
tel. 669 609 707
e-mail: cukiernia.wilsona@blikle.pl
pon. – ndz. 9.00-20.00

Centrum Ursynów

ul. Puławska 427
tel. kom. 669 609 702
e-mail: chursynow@blikle.pl
pon. – sob. 9:00-21:00
niedz. 9:00-20:00

Metro Kabaty

ul. KEN 22
kom. 669 609 704
e-mail: kawiarnia.ken@blikle.pl
pon. – sob. 9.00-21.00
niedz. 10:00-20:00

C.H. Wola Park

ul. Górczewska 124
tel. 22 533 41 66
kom. 669 609 701
e-mail: cukiernia.wolapark@blikle.pl
pon. – sob. 10.00-21.00
niedz. 10:00-20:00

C.H. Atrium Targówek

ul. Głębocka 15
tel. 603 099 338
e-mail: cukiernia.targowek@blikle.pl
pon. – sob. 10.00-21.00
niedz. 10:00-20:00

C.H. Janki

Janki, ul. Mszczonowska 3
tel. 500 599 359
e-mail: cukiernia.janki@blikle.pl
pon. – sob. 9:00-21:00
niedz. 9:00-20:00

Plac Unii City Shopping

ul. Puławska 2
tel. 607 377 276
e-mail: cukiernia.placunii@blikle.pl
pon. – sob. 10.00-21.00
niedz. 10:00-20:00

Senatorska

ul. Senatorska 24
tel. 607 861 855
e-mail: cukiernia.senatorska@blikle.pl
pon. – sob. 9.00-19.00
niedz. 9:00-18:00

Sadyba Best Mall

ul. Powsińska 31
tel. 605 555 220
e-mail: cukiernia.sadyba@blikle.pl
pon. – sob. 9.00-21.00
niedz. 9:00-20:00

Dworzec Centralny

Al. Jerozolimskie 54
tel. 661 335 210
e-mail: cukiernia.dworzeccentralny@blikle.pl
pon. – pt. 6:00-20:00
sob. – niedz. 8:00-20:00

C.H. Złote Tarasy

ul. Złota 59
tel. 607 112 271
e-mail: cukiernia.zlotetarasy@blikle.pl
pon. – sob. 9:00-21:00
niedz. 9:00-21:00

C.H. Galeria Mokotów

Wołoska 12
tel. 663 007 409
e-mail: kawiarnia.galeriamokotow@blikle.pl
pon. – sob. 9.00-22.00
niedz. 9:00-21:00

C.H. Wileńska

ul. Targowa 72
tel. 603 154 488
e-mail: cukiernia.wilenska@blikle.pl
pon. – sob. 9.00-21.00
niedz. 10:00-20:00

C.H. Galeria Północna

ul. Światowida 17
tel. 573 068 901
pon. – sob. 10.00-22.00
niedz. 10:00-21:00

Łódź

C.H. Manufaktura

ul. Drewnowska 58
Tel. 663 007 037
e-mail: cukiernia.manufaktura@blikle.pl
pon. – sob. 9:00 – 22:00
nd. 10:00 – 21:00

C.H. Galeria Łódzka

al. Piłsudskiego 15/23
tel. 663 007 037
e-mail: cukiernia.galerialodzka@blikle.pl
pon. – sob. 9:30 – 21:00
niedz. 10:00 – 22:00

Pasaż Łódzki

Al. Jana Pawła II 30
tel. 663 007 761
e-mail: cukiernia.pasazlodzki@blikle.pll
pon. – pt. 9:00 – 21:00
sob. 9:00 – 21:00
ndz. 10:00 – 19:00

Poznań

Centrum Handlowe Avenida

ul. Matyi 2
Tel. 663 007 126
e-mail: cukiernia.poznan@blikle.pl
pon. – sob. 9:00 – 21:00
nd. 9:00 – 20:00

C.H Posnania

ul. Pleszewska 1
tel. 883 006 395
pon. – czw. 10:00 – 22:00
e-mail: cukiernia.posnania@blikle.pl
pt. 10:00 – 23:00
sob. 10:00 – 22:00
nd. 10:00 – 21:00

Katowice

Silesia City Center

ul. Chorzowska 107
Tel. 663 007 106
e-mail: cukiernia.silesia@blikle.pl
sob. – czw. 10:00 – 21:00
pt. 10:00 – 22:00
 
 

Gdynia

C.H Szperk

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 338
Tel. 728 433 355
e-mail: galeria.szperk@blikle.pl
pon. – sob. 9:00 – 21:00
nd. 10:00 – 20:00
 
 

Częstochowa

Cukiernia

Aleja Najświętszej Marii Panny 47
tel. 34 368 05 31
 
 
 

Gdańsk

C.H. Auchan

ul. Szczęśliwa 3
Tel. 728 433 356
e-mail: auchan.gdansk@blikle.pl
pon. – sob. 9:00 – 21:00
nd. 10:00 – 20:00

Kutno

ul. Królewska 25, 99-300 Kutno
Tel. 502 107 331
e-mail: cukiernia.kutno@blikle.pl
pon. – sob. 9:00 – 21:00
nd. 10:00 – 20:00