A.BLIKLE
baner-praca-wide
element_nagl_gora

PRACA W SPRZEDAŻY

element_nagl_dol

Marzysz o pracy w firmie z tradycjami, oferującej Klientom
naturalne produkty wysokiej jakości?

Tradycja · Jakość · Smak Natury

Aktualnie szukamy osób na poniższe stanowiska

SPRZEDAWCA

w naszych cukierniach na terenie Warszawy, Łodzi i Poznania

Co zyskujesz przychodząc do Nas?

  • rodzinną i przyjazną atmosferę, która sprawi, że praca stanie się dla Ciebie przyjemnością,
  • pracę w zaangażowanym zespole,
  • elastyczne godziny pracy dające możliwość realizowania pasji i zainteresowań,
  • doświadczenie jakiego nie zdobędziesz w żadnej innej firmie,
  • system szkoleń, który skutecznie podnosi Twoje kompetencje jako sprzedawca,
  • kartę rabatową na nasze pyszne produkty,
  • masz możliwość rozwoju dzięki awansom wewnętrznym,
  • niezbędne narzędzia pracy, a także wiele innych smakowitych powodów by do nas dołączyć.

Kluczowe Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż słodkich produktów,
  • indywidualna obsługa Klientów zgodna ze standardem firmy,
  • realizacja celów i planów sprzedażowych,
  • udział w akcjach promocyjnych,
  • dbałość o czystość i estetyczny wygląd cukierni,
  • budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi.

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • masz pozytywne nastawienie do pracy,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • jesteś samodzielny i zaangażowany,
  • łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz umiejętność utrzymywania dobrych, stałych relacji z klientami,

Doświadczenie w obsłudze klienta będzie Twoim dodatkowym atutem.
Wymagamy książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Nie zwlekaj, daj nam szansę poznać siebie i wyślij do nas swoją aplikację!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv na adres: rekrutacja.sprzedaz@blikle.pl

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Kierownik Kawiarni

Czekamy na Ciebie, jeśli

  • Masz doświadczenie na kierowniczym stanowisku poparte sukcesami,
  • Czerpiesz satysfakcję z osiągania najlepszych wyników sprzedażowych,
  • Lubisz samodzielnie i odpowiedzialnie realizować zadania do samego końca,
  • Realizujesz się zawodowo w pracy zespołowej i w kontakcie z Klientami,
  • Lubisz się doskonalić i rozwijać w obsłudze Klienta i zarządzaniu,
  • Masz analityczne umiejętności analizowania sprzedaży,
  • Dostrzegasz możliwości tam gdzie inni widzą ograniczenia.

Lista powodów abyś dołączył do naszego zespołu:

  • Wynagrodzenie jest wyjątkowo atrakcyjne i rośnie wraz z wynikami sprzedaży,
  • Miesięczny system premiowy umożliwia dodatkowe realne korzyści,
  • Realizujemy liczne kwartalne konkursy z ciekawymi nagrodami do wyboru,
  • Zyskujesz umowę o pracę od początku współpracy,
  • Indywidualny system wdrożenia pozwala na efektywną adaptację,
  • System szkoleń skutecznie podnosi kompetencje kierownicze,
  • Dostajesz kartę rabatową na nasze pyszne produkty,
  • Współtworzysz motywującą atmosfery pracy,
  • Masz możliwość rozwoju dzięki awansom wewnętrznym,
  • Masz możliwość skorzystania z oferty prywatnej opieki zdrowotnej,
  • Współtworzysz naszą słodką ofertę,
  • Stanowisko pracy daje możliwość dużej swobody i samodzielności,
  • Dostajesz słodkie świąteczne prezenty,
  • Współtworzysz rodzinną kulturę organizacji,
  • Grafik pracy jest elastyczny i daje możliwość realizowania pasji i zainteresowań.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv na adres: rekrutacja.kierowniksprzedazy@blikle.pl