A.BLIKLE

PRACA W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

Marzysz o pracy w firmie z tradycjami, oferującej Klientom
naturalne produkty wysokiej jakości?

Tradycja · Jakość · Smak Natury

Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowisko:

Operator maszyn zmywających

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

  • Obsługa maszyn zmywających
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,
  • Przyjazną atmosferę w pracy z zaangażowanym zespołem,
  • Stabilną i długofalową współpracę z firmą.

Miejsce pracy:

Bielawa (okolice Konstancina Jeziornej, szacowany czas dojazdu z Ursynowa, Mokotowa – ok. 25 min., z Centrum – ok. 30 min.)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv na adres: rekrutacja.bielawa@blikle.pl

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).