A.BLIKLE

Tort bezowy Warszawa

Tort bezowy Warszawa - na każdą okazję

Zastanawialiście się kiedyś nad sposobem, dzięki któremu niedzielne popołudnie spędzone z rodziną będzie inne, niż wszystkie? Można tego dokonać za pomocą jednego, bardzo prostego zabiegu. Wystarczy zamówić przygotowany przez nas tort bezowy. Warszawa oraz jej najbliższe okolice to miejsca, do których dowozimy nasze produkty. Takie ciasto z pewnością doda kolorytu o każdej porze roku. Świetnie pasuje zarówno do mroźnych, zimowych wieczorów, jak również na letnie przyjęcie w ogrodzie. Rzecz jasna może być on przygotowywany także na inne okazje. Obchodzenie urodzin w gronie najbliższych można wzbogacić właśnie o takie niestandardowe ciasto, jakim jest bez wątpienia tort bezowy.

Tort bezowy Warszawa - z czego jest zrobiony?

Jego przygotowanie wymaga nieco innego działania w kuchni, niż w przypadku tradycyjnych ciast. Sama nazwa wskazuje, że tort bezowy(Warszawa) opiera się przede wszystkim na płatach bezowych. przygotowywane są one z takich składników jak mąka, sok z cytryny, sól, cukier, ale przede wszystkim białka odseparowane od żółtek. Ubicie ich do idealnej konsystencji wymaga nie tylko cierpliwości, ale przede wszystkim doświadczenia. Na szczęście nasi cukiernicy wielokrotnie radzili sobie z takimi wyzwaniami, przez co nasze torty bezowe zawsze spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyższe warstwy ciasta przygotowujemy wedle uznania zamawiających. Najczęściej jednak beza łączy się z owocowymi warstwami z malin lub truskawek. Również bardzo często do przygotowywania takiego tortu wykorzystujemy serek mascarpone, który dzięki swojej konsystencji wręcz rozpływa się w ustach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, gdzie z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie i swoich bliskich.

Tort bezowy - Warszawa i nie tylko!

Gdzie można znaleźć przygotowany przez nas tort bezowy? Warszawa to jeden z głównych punktów naszej działalności, ale nie jedyny. Wszystkich mieszkańców Wielkopolski z pewnością ucieszy fakt, że znajdą oni kilka cukierni w Poznaniu. W południowo-zachodniej Polsce także można zjeść nasze przepyszne ciasta, między innymi we Wrocławiu i jego okolicach. Nie można również zapominać o Trójmieście. Niezależnie od tego, czy mieszkasz tam na co dzień, czy przyjechałeś na kilkudniowy wypoczynek – nasze cukiernie w Gdańsku oraz Gdyni z pewnością Cię ugoszczą. Oczywiście we wszystkich tych miastach istnieje możliwość dostawy, dzięki czemu możesz delektować się naszymi przepysznymi ciastami także w swoich własnych czterech ścianach.

KONTAKT:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który odpowie na najważniejsze pytania i dobierze produkty odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom.

697 11 12 13

infolinia czynna pon. – pt. 8:00 – 16:00

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z wybraną cukiernią, w której odbierzesz swoje zamówienie. Szukaj nas w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i Częstochowie.

urodziny · wesele · chrzciny · rocznica · imieniny