A.BLIKLE

Tort Poznań - lata tradycji

Kolejne pokolenia wybierają właśnie naszą cukiernię. Pracowaliśmy na takie zaufanie latami, dzięki czemu dzisiaj możemy przygotowywać dla Was przepyszne kompozycje na każdą okazję. Wśród nich znajdziemy zarówno wyszukane wariacje, ale również klasyki takie jak tort. Poznań, ale również inne mniejsze miejscowości w jego aglomeracji cieszy się opinią miejsca stworzonego dla ludzi przedsiębiorczych. Naszym zdaniem możemy dodać do tego jeszcze słabość do odpowiednio przygotowanych słodkości. Szeroki wybór oraz ciasta wykonywane z niekończącą się pasją – to właśnie charakteryzuje nasze cukiernie nie tylko w Poznaniu, ale także w pozostałych miastach w kraju.

Torty Poznań - z myślą o najmłodszych

W dzieciństwie każda impreza urodzinowa musiała być zwieńczona ciastem, jakim od zawsze są torty. Poznań w żadnym razie nie jest w tej materii wyjątkiem. Dzieci mają swoje marzenia odnośnie smaku oraz wyglądu takiego ciasta. Nawet jeżeli mamy dryg cukierniczy przy okazji robienia ciast we własnych czterech ścianach, trudno stworzyć marcepanową postać z Ulicy Sezamkowej czy też lukrowane boisko do piłki nożnej z dodatkowymi elementami, takimi jak koszulka z imieniem solenizanta oraz liczbą ukończonych lat. Z takim pomysłami można się zgłaszać do nas. Wystarczy wybrać projekt oraz ulubiony smak, aby móc cieszyć się smakiem czekoladowego Batmana, Spidermana czy Minionka.

Okolicznościowy tort - Poznań

Oczywiście wśród naszych klientów znajdziemy nie tylko rodziny z dziećmi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, na jakiej uroczystości musi znaleźć się tort. Poznań słynie z wielu fantastycznych lokalizacji, w których można zorganizować kapitalne wesele. Po głównych daniach i pierwszych toastach i tańcach przychodzi czas na najważniejsze danie wieczoru. Zdajemy sobie sprawę, że weselne ciasto musi stanowić wisienkę na, nomen omen, torcie. Nasze kompozycje powstają w cierpliwy oraz dokładny sposób. Z tego powodu jedynym naszym ograniczeniem jest czas, dlatego przy okazji ciast na wesele, chrzciny czy komunię prosimy o zdecydowanie wcześniejsze zamówienia.

Torty Poznań - sposób zamawiania

Stawiamy Waszą wygodę na pierwszym miejscu, dlatego istnieje kilka sposobów, aby zamówić nasze torty. Poznań posiada świetnie zlokalizowane cukiernie w centrach handlowych Avenida oraz Posnania, dzięki czemu bardzo łatwo można odebrać wcześniej zamówiony ciasto. Możemy się skontaktować zarówno za pomocą telefonu jak i maila, w zależności od Twoich indywidualnych preferencji.

KONTAKT:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który odpowie na najważniejsze pytania i dobierze produkty odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom.

697 11 12 13

infolinia czynna pon. – pt. 8:00 – 16:00

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z wybraną cukiernią, w której odbierzesz swoje zamówienie. Szukaj nas w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i Częstochowie.

urodziny · wesele · chrzciny · rocznica · imieniny