A.BLIKLE

Torty urodzinowe – Wrocław i okolice

Mieszkasz we Wrocławiu i szukasz nieszablonowego tortu urodzinowego, który zaskoczy wszystkich Twoich gości? A może planujesz przybyć z tortem na urodziny bliskiej Ci osoby i obdarować ją czymś naprawdę wyjątkowym? Serdecznie zapraszamy do A. Blikle! Znajdziesz u nas oryginalne torty stworzone od serca – dla serca, z naturalnych składników i w miłości do cukiernictwa. Jesteśmy numerem 1, jeśli chodzi o jakość naszych wypieków, ale także sprawną realizację zamówień oraz komfort dostawy. Nasze torty urodzinowe (Wrocław) dowieziemy prosto pod Twoje drzwi, a jeśli akurat znajdujesz się w okolicy, możesz zajrzeć do jednego z naszych lokali; obecnie jest ich już ponad dziesięć!

Wrocław. Torty urodzinowe na życzenie

Specjalnie dla małych i dużych mamy pełną paletę tortów 3D pod postacią bohaterów bajek, gier czy ulubionych zwierzątek, które staną się prawdziwą ozdobą stołu, kradnąc serca wszystkich, którzy będą się nimi rozkoszować. Niemniej chętnie realizujemy zlecenia na torty urodzinowe (Wrocław) na życzenie; zachęcamy do zapoznania się z naszymi inspiracjami. Możesz także wysłać nam zdjęcie poglądowe lub opis, w którym zawrzesz smaki, rodzaj wykończenia i wielkość. Ponadto w A. Blikle możesz zamówić tort specjalny – wegański tudzież bezglutenowy. Pamiętaj, by poinformować nas o ewentualnych alergenach i składnikach, których obligatoryjnie mamy unikać. Gwarantujemy, że z każdego zobowiązania wywiążemy się w stu procentach.

Wrocław. Torty urodzinowe i nie tylko

Od ponad stu lat nasza cukiernia dostarcza setkom tysięcy zadowolonych klientów nasze torty, ciasta i ciastka, makaroniki, kultowe już pączki, a nawet lody. Połączenie ogromnego doświadczenia z umiejętnościami cukierniczymi owocuje szeroką gamą niezliczonych produktów. Choć torty urodzinowe (Wrocław) to najczęściej zamawiane u nas produkty, w rzeczywistości każdy z nich możemy dostosować do dowolnej okazji, którą pragniesz świętować w najbliższym czasie.

Torty urodzinowe? Wrocław – Cukiernia A.Blikle!

Zależy nam na tym, by nie tylko tworzyć wyjątkowe wypieki, ale i przy okazji jak najbardziej ułatwić Ci proces składania i odbioru zamówień. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkim zapracowanym rodzicom, zamówienia na torty urodzinowe (Wrocław) chętnie przyjmujemy zarówno stacjonarnie, mailowo (torty@blikle.pl), jak i telefonicznie (tel. 697 111 213), natomiast dostarczamy je prosto do rąk. Już dziś zamów więc swój wymarzony tort bez żadnych najmniejszych obaw. Pozwól nam sprawić Ci radość i dać się zaskoczyć, gdyż każde nasze dzieło sztuki znaczenie lepiej prezentuje się na żywo niż na zdjęciach.

KONTAKT:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem, który odpowie na najważniejsze pytania i dobierze produkty odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom.

697 11 12 13

infolinia czynna pon. – pt. 8:00 – 16:00

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z wybraną cukiernią, w której odbierzesz swoje zamówienie. Szukaj nas w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i Częstochowie.

urodziny · wesele · chrzciny · rocznica · imieniny